3.4 Speciale voorzieningen in het gebouw
De school bestaat uit een centraal deel waarin zich de hal, directiekamer en de lerarenkamer bevinden (deze kamer wordt nu ook als IB- ruimte gebruikt), een korte vleugel met het speellokaal voor groep 1 en 2, een andere korte vleugel met de groepslokalen voor de twee groepen 1/2 en 3 en een lange vleugel met de groepslokalen voor de groepen 4 t/m 8.
De groepslokalen zijn voorzien van een extra uitgebouwde studiehoek, waar zich ook de keuzekast, tv en de computers bevinden. Veel ruimten binnen de school worden voor meerdere doeleinden gebruikt. Vaak zijn hier groepjes leerlingen onder leiding van een leerkracht of een hulpouder bezig. Ook kunt u in het kader van zelfstandig werken groepjes kinderen in de gangen aan het werk zien. De aula, met het grote podium, is bestemd voor toneelvoorstellingen en andere gezamenlijke activiteiten. De lessen handvaardigheid kunnen daar ook plaats vinden.
In de centrale hal bevindt zich een multifunctionele lesruimte. Deze ruimte wordt o.a. gebruikt voor het voeren van gesprekken of voor het werken met kleinere groepjes. Ook het overblijven heeft in de centrale hal een plaats gekregen met een keuken en enkele groepstafels. De orthotheek en de personeelsbibliotheek bevinden zich in de lerarenkamer. De gangen van de school worden ook op sommige plaatsen nuttig gebruikt als studiehoek, timmerhoek of luisterhoek. In de gang hebben wij ook een klein netwerkje gerealiseerd waarop de leerlingen van de bovenbouw ook met computers kunnen werken.
Voor gymnastiek gebruiken de kleutergroepen het eigen speellokaal en gaan de groepen 3 t/m 8 naar de sporthal “Ons genoegen”. Achter de school bevindt zich een sportveld/ ijsbaan waar wij veelvuldig gebruik van maken. De schoolpleinen zijn voorzien van speeltoestellen. Het ene plein is ingericht voor de kleuters en het andere voor de oudere leerlingen.

